Croatian Home Ground Clan Zagreb1.3 Pro Cod 2 Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Home Ground Clan Zagreb1.3 Pro Cod 2 Clan

Pro Cod 2 1.3 Clan
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mogu znat cemu kick??

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
teCkZ




Broj postova : 3
Join date : 22.12.2009

Mogu znat cemu kick?? Empty
PostajNaslov: Mogu znat cemu kick??   Mogu znat cemu kick?? Icon_minitimeuto pro 22, 2009 7:16 pm

Danas evo prije 20min neko me kiko s vaseg sd servera,mene samo zanima razlog cemu i zasto,ako neko misli da sam haxo nek provjeri pbss ak vec ima cpanel od servera,nit sam uvrijedio koga ni nis,ali ocito se to dogada kad djecica dobe rcontool pa glume boga i batinu na serverima.

ljep pozz

hytechNETWORKS teCkZ
[Vrh] Go down
White Angel
Admin
Admin
White Angel


Broj postova : 73
Join date : 07.02.2009
Age : 32

Mogu znat cemu kick?? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu znat cemu kick??   Mogu znat cemu kick?? Icon_minitimeuto pro 22, 2009 7:33 pm

Ovako...ispričavam se na kicku ak nije u vezi haxa il vrijedjanja server admina... ako znas reci ko te kiko pa cemo sredit stvari...oduzet rcon il vec nesto poduzet. Hvala
[Vrh] Go down
teCkZ




Broj postova : 3
Join date : 22.12.2009

Mogu znat cemu kick?? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu znat cemu kick??   Mogu znat cemu kick?? Icon_minitimeuto pro 22, 2009 7:41 pm

neznam ne sjecam se sam sam vidio u konzoli gore da sam kikan i to je to...ma sve5 samo neznam sta sam napravio da sam dobio kick...istina u 5-6 rundi sam imo vec oko 18-2 il tak nes (igram prek 3god 2000h+) ...al ak vec neko posumnja da haxam pbss nemoze slagat...imo sam brdo svojih servera i nikad nisam kiko ak nisam naso pbss il ak neko ima aimbot sto se vidi i iz speca,sve je ok np samo da se ne ponavlja,uzivajte poz.
[Vrh] Go down
White Angel
Admin
Admin
White Angel


Broj postova : 73
Join date : 07.02.2009
Age : 32

Mogu znat cemu kick?? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu znat cemu kick??   Mogu znat cemu kick?? Icon_minitimeuto pro 22, 2009 8:08 pm

Eto ti razloga zaš si kikan..upravo si ga sam rekao... imo si score 18:2 a i mogu pretpostavit ko te kiko....ista stvar se dogodila neki dan pa mi se isto tako javio igrac zbog kika i na kraju završio u klanu Exclamation Question .... Eto još jednom sorry..srezat cu malo taj rcon jer gle znam i ja nekad uc na server pod drugim nickom pa mi igrac iz vlastitog klana sere da imam wh...malo su prebahati sa tim rconom...
[Vrh] Go down
teCkZ




Broj postova : 3
Join date : 22.12.2009

Mogu znat cemu kick?? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu znat cemu kick??   Mogu znat cemu kick?? Icon_minitimeuto pro 22, 2009 10:21 pm

ok sve 5 np
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mogu znat cemu kick?? Empty
PostajNaslov: Re: Mogu znat cemu kick??   Mogu znat cemu kick?? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mogu znat cemu kick??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Home Ground Clan Zagreb1.3 Pro Cod 2 Clan :: Obavijesti | Pitanja & Odgovori | Savjeti-
Forum(o)Bir: